سامان فرم

تولید کننده یونیفرم ادارات ، پوشاک فرم ، مانتو اداری ، لباس فرم ، پوشاک اداری ، کت و شلوار اداری ، پیراهن اداری

رازهایی برای سفید نگاه داشتن لباس‌ها
هیچ‌چیزی ناامیدکننده‌تر از کنار گذاشتن یک پیراهن جدید از قفسه لباس‌هایتان فقط به این خاطر که پیراهن موردعلاقه شما در مقایسه با بقیه کدر شده است نیست. بااین‌حال، راهی وجود دارد که شما می‌توانید از وقوع این اتفاق جلوگیری کنید. با ما همراه شوید تا از توصیه‌های شست‌وشو بر روی لباس مطلع شوید
 
۱. لباس‌های خود را پس از یک یا دو بار پوشیدن بشویید
حتی اگر شما نتوانید آن‌ها را ببینید، لکه‌های کثیف غیرقابل‌مشاهده به همراه عرق می‌توانند در طول زمان رنگ لباس‌های سفید را به زرد و یا خاکستری تغییر دهند.
 
۲. هرچه سریع‌تر به لکه‌ها حمله‌ور بشوید
لکه‌های غذا نظیر لکه‌ی سس یا قهوه قابل‌تشخیص هستند، اما لکه‌هایی که قابل‌مشاهده نیستند لکه‌های عرق بوده که باید به‌منظور جلوگیری از افزایش آن‌ها اقدام کرد. برای این کار یک پاک‌کننده‌ی مایع آنزیم دار را به زیر بغل‌های لباس بمالید، سپس قبل از شستن اجازه دهید این پاک‌کننده به مدت ۱۵ دقیقه روی لباس باقی بماند.
 
۳. همیشه لباس‌های سفید را از لباس‌های رنگی جدا کنید
این موضوع کاملاً مشخص بوده، اما واقعاً متفاوت است: این کار به‌عنوان یک ضرورت شناخته می‌شود. زمانی که این کار را انجام می‌دهید، می‌توانید از یک پارچه‌ی رنگ گیر برای جذب رنگ لباس‌ها و یا گردوخاک آن‌ها استفاده کرده و رنگ لباس‌های سفید را حفظ کنید.
 
۴. از یک ماده پاک‌کننده حاوی سفیدکننده استفاده کنید
این مواد باعث می‌شود لباس‌های سفید در طول چرخه شست‌وشو سفیدتر شوند. یکی دیگر از پاک‌کننده‌های موجود پاک‌کننده‌های مخصوص لباس‌های آبی و سفید هستند که مانع تغییر رنگ لباس به زرد و سفید می‌شوند.
 
۵. در میزان استفاده از پاک‌کننده‌ها دقیق باشید
استفاده‌ی کمتر یا بیشتر از حد از پاک‌کننده‌ها می‌تواند موجب تغییر رنگ لباس‌ها به خاکستری و یا رنگ تیره شود. به این خاطر که کف این مواد باعث پنهان شدن کثیفی شده و درنهایت لکه‌ها در داخل الیاف لباس گیر افتاده و آن‌طور که باید پاک شوند تمیز نخواهند شد. نکته‌ی مهم: به دستورات نوشته‌شده روی جعبه ماده‌ی شوینده دقت کنید.
 
۶. ماشین لباسشویی خود را بیش‌ازحد پر نکنید
همه‌ی ما میدانیم وقتی‌که قسمتی از ماشین لباس‌شویی خالی است نمی‌توانیم جلوی خود را گرفته و باز هم چند پیراهن دیگر را داخل آن می‌اندازیم، اما جدا از این کار خودداری کنید. لباس‌ها برای تمیز شدن نیازمند چرخش آزادانه هستند. اگر مخزن لباسشویی خود را کاملاً پر کنید دیگر فضایی برای تأثیر و فعل‌وانفعال ماده‌ی شوینده بر روی کثیفی لباس‌ها و دست‌یابی به عملکرد شست‌وشوی بهینه وجود نخواهد داشت.
 
۷. از آب گرم متناسب با الیاف پارچه استفاده کنید
شعار ما این است که هرچه آب داغ‌تر باشد، میکروب‌های بیشتری کشته می‌شوند. دماهای بالاتر همچنین موجب از بین رفتن لکه و کثیفی می‌شوند، ولی می‌توانند رنگ لباس‌های سفید را به تیرگی بکشانند. به‌منظور جلوگیری از آسیب لباس خود، برچسب موجود بر روی آن را مطالعه کرده و دمای مناسب برای شست‌وشوی آن را بیابید.
 
۸. لباس‌ها را طبق برچسب مراقبت از آن‌ها خشک کنید
خشک کردن بیش‌ازحد لباس‌ها (در ماشین لباسشویی) باعث می‌شود تا آن‌ها در طول زمان کهنه‌تر به نظر برسند، ازاین‌رو خشک کردن را بر اساس برچسب موجود بر روی آن‌ها دنبال کنید. راه دیگر چیست؟‌ ماشین لباسشویی خود را در حالت چرخش خودکار قرار دهید، در این صورت وقتی‌که ماشین لباسشویی احساس کرد که لباس‌ها خشک شده‌اند، عمل خشک کردن را متوقف می‌کند، نه وقتی‌که دقیقاً زمان این مرحله به پایان برسد.
 
اخرین محصولات دسترسی سریع اخبار و مقالات ارتباط با ما
آدرس : تهران  ، خ مطهری ، بعد از خ مفتح ، خ مهرداد ، پ 14 ، واحد 2
تلفن :    88865851           88865878
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت سامان فرم می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح